250+ inspiracji na fioletowe paznokcie-wzory 2024 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Fioletowe paznokcie

Dla fanek koloru fioletowego mamy w naszej galerii sporo stylizacji w wielu odcieniach tego koloru. Fioletowy manicure zazwyczaj kojarzy nam się z chłodnymi porami i to, z tymi ciemniejszymi odcieniami - śliwkowym lub wpadającym delikatnie w kolor bordowy. Ale piękne jasne fiolety też znajdują swoje miejsce na damskich paznokciach głównie latem i wiosną.

Modne fioletowe paznokcie jesienną i zimową porą prezentują się bardzo elegancko na kobiecej dłoni. W naszej kolekcji z inspiracjami na paznokcie możesz znaleźć wiele pięknych propozycji na fioletowe paznokcie z brokatem, fioletowe paznokcie z cyrkoniami, fioletowe z efektem syrenki czy bardzo eleganckie fioletowe paznokcie z ornamentami.

Wiosną i latem kobiety, które wybierają fioletowe paznokcie stawiają na jasne odcienie tego koloru. Jasne fioletowe paznokcie na lato to bardzo dobry wybór, dodają lekkości naszym stylizacjom i pięknie komponują się z opalenizną. Fioletowe hybrydy świetnie wyglądają w matowym jak i połyskującym wykończeniu.

W naszej galerii znajdziesz inspiracje na matowe fioletowe paznokcie, delikatne fioletowe paznokcie na lato, na śliwkowe paznokcie w różnych kształtach,od kwadratowych fioletowych paznokci po migdałki i trumienki.


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć najnowsze trendy na paznokcie.