100+ inspiracji na paznokcie trumienki-wzory 2024 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Inspiracje Kształt Trumienki - Ballerina Shape.

Paznokcie w kształcie Ballerina Shape, bądź Trumienki stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Swoim kształtem przypominają baletkę czy też, jak sama nazwa mówi po prostu trumnę. Bardzo dobrze prezentują się na długich paznokciach. I właśnie taką kombinację pokochały gwiazdy.

Jak zrobić, jak piłować paznokcie Trumienki?

Paznokcie trumienki mają bardzo charakterystyczny kształt, przypominają zwężony ku górze prostokąt. Jest to kształt, który najlepiej prezentuje się na długich paznokciach, jednak bardzo trudno go wykonać na naturalnej płytce.

Pierwszym krokiem przy nadawaniu kształtu jest wyznaczenie środkowego punktu, następnie piłujemy boki pod kątem 45 stopni, na końcu piłujemy na prosto.

Dla kogo pasują Trumienki?

Paznokcie w kształcie trumienki najbardziej pasują dla osób, które noszą długie paznokcie. Wtedy dłoń wygląda smukło i zgrabnie. Na krótszych paznokciach trumienka może wyglądać dobrze pod warunkiem, że mamy delikatne dłonie i smukłe palce. Na grubszych palcach mogą wyglądać dość topornie.

Modne kolory dla kształtu paznokci Trumienka czyli Ballerina Shape?

Paznokcie w kształcie trumienki bardzo dobrze prezentują się w delikatnych stylach, takich jak french, nude i ombre - baby boomer. Ale, nie tylko delikatna odsłona trumienek jest modna. 

Miłośniczki letnich neonów i pasteli także wyczarują piękną stylizację na swoich paznokciach. Na takich kolorach bardzo efektownie prezentują się zdobienia, płytka jest dość duża i można zaszaleć z wzorami, a także połączyć je ze stylem ombre.

Kształt paznokci Ballerina Shape - Trumienka, równie dobrze wygląda w ciemnej kolorystyce. Zazwyczaj są to kolory takie jak: brązowy, czarny, bordo i czerwony. 

Być może ten kształt będzie pasował i do Twoich dłoni ?!


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć najnowsze trendy na paznokcie