500+ inspiracji na paznokcie do pracy-wzory 2024 !!!

Inspiracje na paznokcie do pracy 2024

Modne i stylowe pomysły na Twoje paznokcie.

500+ inspiracji na paznokcie do pracy


Nie ma tego czego szukasz? Koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki.
Tam czeka na Ciebie 5011 inspiracji

Inspiracje paznokcie 2024
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Zadbany strój, dopracowany makijaż, piękne dłonie, kilka miłych słów to początek relacji z drugim człowiekiem. Jesteśmy wzrokowcami, zwracamy uwagę na zewnętrzne piękno. ZADBANE DŁONIE, bo to na nich tu się skupiamy, są wizytówką każdej kobiety. W pracy obowiązuje “dress code” i pewna gama kolorystyczna, nie mieści się tym standardzie.

Jakie paznokcie do pracy? Jaka długość paznokci do pracy?

Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz??? czy jest to biuro, bank, salon kosmetyczny, firma budowlana, sklep a może jesteś kierowcą autobusu???

W niektórych zawodach, takich jak praca w biurze, urzędzie, banku czy w branży medycznej etykieta biznesowa jasno stwierdza, że kolory, które się sprawdzają powinny być w odcieniach naturalnych, neutralnych. 


Zastanawiasz się jaki kolor paznokci wybrać do pracy w banku, biurze?

Idealnym wyborem do tego typu wykonywanych zawodów będą paznokcie w kolorach nude, klasyczny beż, biały, pudrowy róż, pastelowe szarości. Możesz zaszaleć trochę z nowoczesną stylizacją, świetnie sprawdzi się tu klasyczny french, ombre, baby boomer. Jedynym wyjątkiem spośród wyrazistych kolorów jest czerwień. Wybierając paznokcie do pracy musimy kierować się wyczuciem i dobrym smakiem.

Długość paznokci też jest ważna, zgodnie z etykietą paznokcie nie powinny przekraczać 2mm poza opuszek palca.


Natomiast wśród mniej oficjalnych zawodów gama kolorystyczna jest zdecydowanie bogatsza. Musimy jednak pamiętać, że nadrzędną zasadą jest umiar. W sumie możemy malować paznokcie na dowolne kolory od błękitów, fioletów, brązów po czerwień i czerń. Ale dobrze by było, gdyby nasza stylizacja paznokci była subtelna i kobieca. Szaleństwo zostawmy sobie na urlop, imprezę, sylwester czy ferie.


Długość paznokci może być trochę dłuższa niż 2 mm poza opuszek, ale absolutnie odpadają szpony.


Jaki kształt paznokci wybrać do pracy?


Kształt paznokci również nie jest bez znaczenia. W pracy najlepiej sprawdzają się paznokcie w kształcie owalnym, kwadratowym oraz w kształcie migdałków. Na pewno każda z Was dobierze dla siebie i swojej płytki idealny kształt.


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć pomysły na paznokcie 2024