100+ inspiracji na Paznokcie Baby Boomer-wzory 2024 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcje
Baby boomer modny i efektowny manicure

Od kilku sezonów Baby boomer na paznokciach podbija salonowe zdobienia. Coraz więcej kobiet decyduje się na jego wykonanie, ponieważ jest uniwersalny i do wszystkiego pasuje. Babyboomer zyskał miano nowoczesnej wersji klasycznego frencza i rzeczywiście bardzo go przypomina. Baby bommer to delikatna stylizacja, która będzie wyglądała dobrze do eleganckiej stylizacji, do sukni ślubnej oraz modnego młodzieżowego looku.

Baby boomer - czyli french i ombre w jednym

Baby boomer to nic innego jak połączenie dwóch zdobień ze sobą - klasycznego frencza i zdobienia, które nazywa się ombre. Baby boomer jest dość pracochłonną techniką zdobienia paznokci. Wykonuje się go zazwyczaj lakierami hybrydowymi ale są osoby, które potrafią uzyskać taki efekt za pomocą żelu.

Babyboomer to zawsze ładnie prezentuje się na kobiecej dłoni, nie ważne czy masz długie czy krótkie paznokcie. Wygląda bardzo klasycznie i schludnie, kobieca dłoń w tej stylizacji prezentuje się zadbale. Wiele pań pracujących w banku, urzędzie, pielęgniarki i lekarki decydują się na wykonanie takiego manicure, ponieważ nie rzuca się on w oczy i nie jest krzykliwy, a sprawia, że kobieca dłoń wygląda estetycznie.


Stylizacja paznokci Baby boomer stała się też HITEM wśród Panien Młodych. Jak wiadomo każda przyszła Panna Młoda chce pod każdym względem wyglądać olśniewająco. I tak jak makijaż oraz fryzura są podstawowymi elementami

Zestaw do Baby boomer co powinien zawierać?

Jeżeli chcesz wykonać taką stylizację sama w domu, musisz zaopatrzyć się w podstawowe artykuły niezbędne do wykonania paznokci Baby boomer. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ wymaga wielokrotnych powtórzeń podczas nakładania kolejnych warstw lakieru.


Co musisz posiadać do wykonania samodzielnej stylizacji Baby boomer?

1. Pilniczek

2. Cążki

3. Patyczki do skórek

4. Blok polerski

5. Gąbeczka do make up

6. Pęseta

7. Szkiełko (lusterko) do lakieru

8. Lampa

9. Lakiery hybrydowe

10. Baza i Top

11. Waciki bezpyłkowe

12. Cleaner


Baby Boomer na Paznokciach Krok po Kroku

Pierwszy Etap - przygotowanie płytki paznokcia

Pierwszym etapem podczas wykonywania stylizacji hybrydowej jest przygotowanie płytki i opracowanie skórek. Za pomocą pilnika nadaj kształt swoim paznokciom. Patyczkiem zsuń skórki a cążkami usuń pozostałości. Następną czynności do jakiej musisz przystąpić jest matowienie płytki za pomocą bloczka polerskiego. Pozostały pyłek usuń wacikiem nasączony cleanerem. Jest to bardzo ważny etap w manicure, dzięki niemu Twoja stylizacja będzie trwała.

Drugi Etap - malowanie paznokci


Na przygotowaną i oczyszczoną płytkę paznokcia nanosimy warstwę bazy, którą utwardzamy w lampie UV/LED. Następnie na utwardzoną bazę nakładamy lakier hybrydowy w odcieniu jasnoróżówym, kremowym lub nude, który również utwardzamy w lampie UV/LED.

Trzeci Etap - gradacja koloru

Za pomocą gąbeczki i pęsty, w której trzymasz gąbeczkę nakładasz biały lakier na końcówkę paznokcia lekko dociskając do paznokcia. Utwardzasz w lampie UV/LED, kilkakrotnie powtarzając tą czynność, czyli nakładasz niewielką ilość lakieru na gąbeczkę i stemplujesz, delikatnie dociskając gąbeczkę do paznokcia. Aby wykonać idealną gradację musisz to robić powoli, dokładnie i przecyzyjnie.

Etap czwarty - zakończenie stylizacji


Utwardź dobrze biały lakier hybrydowy w lampie UV/LED i na zakończenie nałóż top matowy lub w połysku, to już zależy tylko od Ciebie.


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć najnowsze trendy na paznokcie