200+ inspiracji na paznokcie Halloween-wzory 2024 !!!

Inspiracje paznokcie Halloween 2024

Modne i stylowe pomysły na Twoje paznokcie.

200+ inspiracji na paznokcie Halloween


Nie ma tego czego szukasz? Koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki.
Tam czeka na Ciebie 5011 inspiracji

Paznokcie trendy 2024
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcje
Paznokcie hybrydowe na Halloween

“Cukierek albo psikus?” Amerykańska tradycja zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Mroczne stroje, zabawy Halloweenowe, zdobienie domów przeniosły się także na branżę Beauty. Stąd niecodzienne Halloweenowe inspiracje na naszych dłoniach. Szukasz pomysłu i inspiracji na mroczne wzory: pajęczyny, pająki, dynie, nietoperze, duchy a nawet czarownice? Fiolet, czarny, czerwony i pomarańczowy tak, to te kolory królują tego dnia. Znajdziesz je w naszej KOLEKCJI PAZNOKCIE NA HALLOWEEN. Możesz podzielić się też swoimi pracami i wymyślnymi wzorami w ten upiorny wieczór.

Modne paznokcie halloweenowe? Jaki kolor wybrać?

Jednym z najpopularniejszych kolorów na paznokciach w Halloween jest oczywiście kolor czarny, czerwony, fioletowy oraz pomarańczowy. Halloweenowa stylizacja powinna wyróżnić się mrocznym i ciemnym akcentem. Wykończenie w macie lub w błysku, każde będzie odpowiednie. Upiorna, ciemna kolorystyka doda charakteru całej stylizacji.

Najpopularniejsze wzory na paznokcie Halloween

Zastanawiasz się jaki halloweenowy wzór wybrać na paznokcie? Wybór jest dość duży - pajączki, nietoperze, duszki, pajęczyny, dynie, upiorne misie i krwawiące usta. To co wymalujesz na swoich paznokcia powinno pasować do całości stylizacji. Jeżeli tego wieczoru zamienisz się w czarownicę, pasowały będą dynie i nietoperze, każda drapieżna wampirzyca może uzupełnić swój look o krwawiące usta, a żywy trup może mieć paznokcie z nagrobkiem i pajęczynami.

Paznokcie halloweenowe - klasyczny lakier hybrydowy

Jeżeli jesteś zwolenniczką spokojniejszego manicure, wybierz soczystą czerwień, głęboką czerń lub ciemny fiolet? Pomaluj paznokcie halloweenowe lakierem hybrydowym w jednolitym odcieniu, może być w macie lub połysku, jak wolisz?! Skromnie, klasycznie i z klasą a przy tym w kolorach Halloween.

Kontrastowe hybrydy na Halloween - jak łączyć kolory?

Kolorowe kontrastowe halloweenowe paznokcie, w nich na pewno nie przejdziesz niezauważona. Odważne połączenie kolorów i drapieżny wzór będą przykuwały uwagę innych. Świetnym połączeniem kolorów na paznokcie Halloweenowe są:

Czarny i biały lakier hybrydowy - takie połączenie świetnie sprawdza się w malowaniu duszków, czaszek i wampirów. 

Pomarańczowy i czarny lakier hybrydowy - to idealne kolory na namalowanie dyń.

Fioletowy i biały lakier hybrydowy - idealnie pasują do malowania postaci i pajęczyn.

Czerwony, biały i czarny lakier hybrydowy - to połączenie soczystych, ociekających krwią ust i wampirzych zębów.

Zainspiruje się na naszym portalu i stwórz swoją własną strrrrraszną halloweenową stylizację, a później podziel się nią z nami :)