Inspiracje na czerwone paznokcie-wzory 2021 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Inspiracje na czerwone paznokcie 2021

Każda z nas choć raz w życiu zrobiła sobie czerwone paznokcie. Ten kolor nigdy nie wyjdzie z mody, to po prostu klasyk. Pasują na każdą okazję, ślub, wesele, walentynki, na co dzień a nawet stanowią wyjątek w pracy, gdzie obowiązuje dress code.

Jak czerwone paznokcie działają na facetów?

Co tu dużo mówić, czerwone paznokcie na dłoni kobiety dodają jej seksapilu i pewności siebie. To wspaniały pomysł na manicure na pierwszą randkę. Zakładasz sukienkę najlepiej małą czarną, do tego pomalowane na czerwono paznokcie, piękny makijaż, upięte włosy i jesteś gotowa na podbój jego serca. On myśli: “seksowna, odważna i pewna siebie,czego chcieć więcej?!”

Na naszym portalu znajdziesz wiele pięknych inspiracji na czerwone paznokcie. Do koloru do wyboru. Tradycjonalistki pokuszą się na klasyczne czerwone manicure bez wzorów ewentualnie z dodatkami: czerwone paznokcie z brokatem, czerwone paznokcie z cyrkoniami. Te kobiety, które lubią zaszaleć zdecydują się na czerwone ogniste ombre, czerwone z wzorkami: azteckie, marmurki, french. Każda z Was znajdzie u nas inspirację dla siebie.


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć inspiracje na paznokcie 2021