2700+ inspiracji na paznokcie migdałki-wzory 2024 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Inspiracje kształt paznokci migdałki

Paznokcie w kształcie migdałków to prawdziwy Hit ostatnich lat. Kobiety coraz częściej decydują się na paznokcie w kształcie migdałków czy to w dłuższej czy krótszej formie.

Długie paznokcie migdałki pięknie wysmuklają dłoń i sprawiają, że staje się ona subtelniejsza. Ale nie tylko długie paznokcie dobrze prezentują się w tym kształcie, średnio krótkie migdałki wyglądają równie dobrze. Jak sama nazwa mówi paznokcie migdałki swoim kształtem przypominają owoc migdału, są lekko spiczaste z delikatnie zaokrąglonym czubkiem.

Komu pasują paznokcie w kształcie migdałka?

Paznokcie w kształcie migdałka pasują do wielu rodzajów kobiecych dłoni. Ze względu na swój kształt wydłużają i wysmuklają kobiece dłonie. Pasują nawet tym Paniom o pulchniejszych dłoniach.

Modne kolory i wzory dla paznokci w kształcie migdałka?

Jednym z najmodniejszych i najbardziej popularnym kolorem z bogatej palety barw lakierów hybrydowych jest kolor czerwony. Czerwone paznokcie w kształcie migdałka prezentują się na kobiecej dłoni elegancko i kobieco. Czerwony kolor paznokci hybrydowych dodaje kobiecie pewności siebie oraz seksapilu. Ale nie tylko czerwień świetne się przezntuje na paznokciech. Jeżeli wolisz coś równie efektownego ale nie rzucającego się tak w oczy wybierz kolor różowy na paznokcie w kształcie migdałka, wtedy Twój manicure będzie wyglądał subtelniej.

Paznokcie w kształcie migdałka bardzo dobrze wyglądają w naturalnych barwach. Delikatne i modne paznokcie w kształcie migdałka w kolorze nude to Hit wśród kobiet, które cenią sobie minimalizm i naturalność.

W naszej galerii z paznokciami w kształcie migdałka znajdziesz również bardziej odważne stylizacje w neonowych kolorach, w kolorze czarnym, fioletach z dużą ilością wzorów i zdobień. Bardzo modny na paznokciach w kształcie migdałków marmurek w połączeniu ze złotym brokatem i folią transferową pojawia się coraz częściej w naszym katalogu.

Na naszym portalu znajdziesz wiele modnych inspiracji na paznokcie na każdą okazję!


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć najnowsze wzory na paznokcie.